Biuro architektoniczne - Bielsko-Biała

MISJA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z luksusowym biurem projektowym MULTIPROJEKT STUDIO, stworzonym z pasji oraz powołania po to, aby praca architekta mogła jeszcze bardziej służyć klientom. Doświadczenie w pracy na stanowiskach managerskich oraz kierowniczych członków zespołu wykorzystujemy w sposób, który pozwala w doborze rozwiązań najbardziej optymalnych i dopasowanych ekonomicznie do potrzeb naszych klientów.

WARTOŚCI

Pracowania projektowa, która za cel pierwszorzędny stawia sobie realizowanie wartości charakteryzujących właściwie rozumianą służbę może wydawać się utopią, a jednak funkcjonowanie w oparciu o wartości takie jak: wiedza, rzetelność, uczciwość, prawdomówność, wytrwałość i lojalność stanowi podstawę do budowania porozumienia i relacji na linii klient - architekt.
W rzetelnym traktowaniu naszego zawodu pomaga nam dociekliwość i wytrwałość przy zmierzaniu do osiągnięcia powierzonego celu, jakim jest realizacja inwestycji. Zapewniamy że wykonawca otrzyma w swoje ręce dokumentację przygotowaną w profesjonalny i przejrzysty sposób, co zminimalizuje problemy przy realizacji i odbiorze obiektu.

KIERUNKI ROZWOJU

1. DZIAŁALNOŚĆ PROJEKTOWA DLA DOBRA KLIENTA I SPOŁECZEŃSTWA.

2. ROZWIJANIE ZASAD ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W KRAJU, POPRZEZ PROMOWANIE BUDOWNICTWA EKOLOGICZNEGO.

3. WYKORZYSTYWANIE I CZYNNE PROMOWANIE W ŚRODOWISKU PROJEKTOWYM OPROGRAMOWANIA AUTODESK REVIT, PRZEZNACZONEGO DO MODELOWANIA INFORMACJI O BUDYNKU (BIM) I STANOWIĄCEGO ZINTEGROWANY PROCES PROJEKTOWANIA BUDYNKÓW. OPROGRAMOWANIE TO UDOSKONALA KOORDYNACJĘ MIĘDZYBRANŻOWĄ, ZAPEWNIAJĄC WYDAJNĄ ANALIZĘ PROJEKTU, WYKRYWANIE KOLIZJI ORAZ PLANOWANIE PROCESU KONSTRUKCJI I PRODUKCJI MATERIAŁU.

4. EDUKACJA ARCHITEKTONICZNA SPOŁECZEŃSTWA.

5. DZIAŁALNOŚĆ PROSPOŁECZNA I CHRZEŚCIJAŃSKA.